Dobřichovický piknik 2018

Dobřichovický piknik se uskuteční jako součást oslavy Konce léta v Dobřichovicích v neděli 9. září po poledni. Piknikovat se bude na levobřežní louce u Berounky, nad místní lávkou označované jako Staré hřiště. Všichni piknikující jsou zváni, jen prosíme, aby k příchodu využívali oficiální vstupy, kde dostanou vstupenku - registrační číslo, abychom usnadnili sčítacímu komisaři jeho práci. Vstup je samozřejmě zdarma. Tedy ne úplně. Očekáváme, že všichni přijdete s radostí a dobrou náladou. Přicházet můžete kdykoliv během dne, v podstatě již od rána. Důležité je, že rozhodný okamžik nastane zřejmě v 15:30 hodin, to by bylo potřeba, abyste byli všichni na svých dekách a umožnili bezproblémové spočítání všech účastníků.
Účastníci, kteří přijedou autem, budou moci zaparkovat na stejné louce, jenom o několik stovek metrů níže, po proudu za lávkou. Z parkoviště bude jeden oficiální vstup, nemusíte mít obavu.
Přijet se dá samozřejmě i na kole, či vlakem nebo autobusem. Vlak je pohodlnější a jezdí častěji. Z Prahy, stejně jako z Berouna k nám dojedete za necelých 30 minut. Dalších 10 minut budete potřebovat na cestu z nádraží k lávce a na piknikovou louku.
Pořadatelé záměrně nepřipravují žádný program. To necháváme na jednotlivých účastnících. Vloni se hrál petanque, badminton, jakási hra s dřevěnými špalíky. Hrálo se na různé nástroje, občas i zpívalo. Lidé se povalovali na dekách, usrkávali víno a ďobali dobroty ze svých košů, případně si vzájemně ochutnávali občerstvení se svými sousedy. Prostě taková zářijová letně odpolední pohoda.
Tak se těšíme na setkání a piknikovou pohodu. Nestyďte se a přijďte podpořit náš pokus. Předem vám všem děkujeme!