Pořadatel

Gei-ša

Agentura GEI-ŠA vznikla nahodile  v roce 2014 jako zábavní recesistická skupina. Během následující doby byla nucena se institucionalizovat, takže má v současné době vlastní právní subjektivitu a statut zapsaného spolku. Ani tyto formality jí však nebrání vymýšlet různé rozpustilosti lokálního, ale i meziplanetárního významu. Mezi ně rozhodně patří snaha ovlivnit slunce svit nad obcí Řež u Prahy a zamezit tak tamním radioaktivním dobrodruhům, aby sebrali Dobřichovicím zasloužilý absolutní teplotní primát.

Jiří Geissler

Dobřichovický patriot, ochotnický herec, Sokol, tenista, velký milovník automobilů značky Corvette, rybář a člen Komise pro projednávání přestupků. Rejpal a glosátor.

Kuchařské dovednosti

Jako mnoho lidí si i on myslí, že dělá vynikající svíčkovou...

V případě zájmu o účast v soutěži nebo pro technicko-provozní dotazy kontaktujte Jiřího na:

jg@festivalsvickove.cz

Geissler_01
Šafránek

Jiří Šafránek

Zamiloval si Dobřichovice, kam se náhodně dostal v roce 2008 a od té doby zde žije. Aktivní člen Dobřichovické divadelní společnosti, příležitostný filmový herec, moderátor a stále začínající golfista.
Kde je Šafránek, tam to žije.

Kuchařské dovednosti

Umí fenomenální vejce do skla, jinak prakticky vůbec nic.

V případě zájmu o spolupráci, parnerství, sponzoring nebo pro dotazy ohledně doprovodného programu kontaktujte Jiřího na: js@festivalsvickove.cz